Preventec Sp. z o.o.


Firma Preventec Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie powstała w roku 2000 jako podmiot świadczący usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bliskość granicy polsko-czeskiej pozwolił nam na szybką wymianę doświadczeń w obu krajach i spowodował dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.
W roku 2010 działalność została rozszerzona o dostawy środków ochrony indywidualnej. W chwili obecnej dostarczamy specjalistyczne produkty
i kompleksowe rozwiązania, mające na celu ochronę zdrowia i życia pracowników, przede wszystkim, do sektora przemysłowego. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań minimalizując koszty i wspierając rozwój przedsiębiorstw. Staramy się do każdego z naszych klientów podchodzić indywidualnie, a nasz zespół specjalistów doradza rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb, warunków i możliwości klienta.
Zyskaliśmy zaufanie już ponad 1000 przedsiębiorstw, a dostarczone przez nas środki ochrony indywidualnej każdego dnia przyczyniają się do spadku ilości wypadków przy pracy w 4 krajach Europy.

Grupa Scarlett:

Należymy do Grupy Scarlett, której celem jest wdrażanie nowoczesnych technologii w przemyśle. W raz z innymi firmami z Grupy chcemy uzyskać pozycję europejskiego lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy i outsourcingu produkcji. Jednocześnie staramy się być odpowiedzialni za środowisko, pracowników oraz społeczność, w której funkcjonujemy. Wiemy, że dobrze wykonana praca zwiększy komfort w danym otoczeniu i właśnie to motywuje nas do działania.

Dlaczego warto nam zaufać:

  • 30 lat doświadczenia,
  • świetnie wyszkolona i doświadczona kadra,
  • szeroki asortyment produktów największych producentów polskich
    i zagranicznych,
  • wsparcie naszych klientów w całym procesie współpracy, w tym szkolenia i serwis posprzedażowy,
  • indywidualne podejście i dobór najlepszych, optymalnych rozwiązań,
  • sprawdzona jakość oferowanych produktów i usług.